O Szkole

 

Szkoła Języków Obcych „The Parker Team” w Żaganiu

która istnieje od 1997 roku, proponuje kursy dla wszystkich grup wiekowych, na wszystkich poziomach. Skorzystaj z darmowej lekcji próbnej - nie ma znaczenia wiek czy poziom, najważniejsze są chęci. .

Obecnie oferowana jest nauka języka angielskiego i niemieckiego.
Każda osoba może rozpocząć naukę na poziomie podstawowym lub  średnio-zaawansowanym. Przygotowujemy również do egzaminów FCE (poziom B2), CAE (poziom C1) i CPE (poziom C2). Szkoła proponuje kursy 60 lub 90 min. tygodniowo a dla zapracowanych wprowadzona została nowość tzw. intensywny kurs weekend'owy i wakacyjny dla dorosłych. Cena podręczników waha się od 20 do 70 zł.

Dodatkowe materiały są nieodpłatne. Istnieje również możliwość uczęszczania wyłącznie na kurs konwersacyjny prowadzony przez tzw. Native Speakers, czyli rodowitego Anglika i Amerykanina.

Szkoła organizuje także wyjazdy do Anglii kilka razy do roku,

gdzie oprócz możliwości sprawdzenia swoich umiejętności językowych, poznania historii i kultury Wielkiej Brytanii, uczniowie mają możliwość poznania codziennego życia rodzin angielskich ponieważ kilka nocy mieszkamy u współpracujących ze szkołą rodzin angielskich.

Jednym z największych atutów naszej szkoły jest doświadczenie, profesjonalna kadra i indywidualne podejście do potrzeb ucznia. Jest to możliwe, ponieważ grupy nie są liczne - od 3 do 7 osób. Kierujemy się zasadą - NIE ZNIECHĘCIĆ, a następnie pokazać uczniowi, że nauka języka obcego jest przyjemnością - a efekt? Już nigdy nie będziesz potrzebował tłumacza!

 

Nieważny jest wiek ani reprezentowany poziom języka

- najważniejsze są chęci.